wtorek, 21 maja, 2024

Nasza kuchnia powinna być miejscem, gdzie każdy domownik czuje się komfortowo. Kuchnie określane są jako centrum życia domowego – to tu przygotowujemy wspólne posiłki, tutaj testujemy nowe receptury, tutaj często pijemy kawę na stojąco dyskutując z domownikami. Jak zmienić naszą kuchnię na lepsze?

Postaw na funkcjonalne i nowoczesne garnki kuchenne

Podstawą w naszych kuchniach są oczywiście garnki. Szukając idealnego kompletu zwracajmy uwagę nie tylko na cenę, ale również na ilość elementów w danej kolekcji czy też na materiały. Szczególnie te ostatnie są ważne: od nich zależy trwałość naszych garnków! Wśród rekomendowanych produktów często wymienia się komplety dostępne w polskiej firmie gerlach.pl.

Marka Gerlach proponuje swoim klientom garnki najwyższej jakości – są one tworzone ze stali nierdzewnej 18/10, która nie odkształca się, nie jest podatna na działanie wilgoci czy rdzy. W dnie garnków umieszcza się specjalne dyski, których zadaniem jest równomierne rozprowadzanie ciepła. Garnki mogą posiadać również dodatkowe lejki, cedzaki, wewnętrzne miarki do odmierzania płynów. W kompletach nie brakuje również pokrywek tworzonych z hartowanego szkła. Niewielkie odpowietrzniki pozwalają na odprowadzenie nadmiaru pary wodnej.

Patelnie idealne do smażenia

Potrawy smażone mają wyjątkowy smak i aromat: ryby z patelni są chrupiące i wyśmienicie smakują, warzyw z ryżem tworzą wspólnie pełnowartościowe danie. Chcąc smażyć niskokalorycznie wykorzystajmy patelnie z powłokami ceramicznymi – dzięki nim możliwe jest smażenie na minimalnej ilości tłuszczu. Dodatkowo powłoki te pozwalają na zminimalizowanie ryzyka przywierania i przypalania pokarmów. Patelnie uzupełnione są o poręczne rączki z tworzyw antypoślizgowych.

Tags: ,

Related Article

zobacz https://gayer.com.pl/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje-z-nuta-industrialna/ https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/