piątek, 19 kwietnia, 2024

Choć jest o niej coraz głośniej, ginekologia plastyczna nadal jest uważana za gałąź medycyny nie tylko kontrowersyjną, ale i pełną niedomówień. Taki stan rzeczy jest spowodowany przede wszystkim tym, że mamy do czynienia ze stosunkowo nową dziedziną medycyny. Warto więc rozpocząć oddzielanie mitów od faktów.

Ginekologia plastyczna to dziedzina medycyny, która koncentruje się tak na poprawie wyglądu, jak i funkcjonowania kobiecych narządów płciowych. Kojarzy się przede wszystkim z zabiegami estetycznymi pochwy, choć ich różnorodność i konsekwencje są w stanie zaskakiwać pozytywnie nawet te kobiety, które już od dłuższego czasu rozważają zainteresowanie się nimi. Dzięki estetyce intymnej pojawia się możliwość dokonania korekty wielu wad wrodzonych. Zabiegi są skuteczne jednak także wtedy, gdy chce się wyeliminować skutki urazów o charakterze mechanicznym oraz różnego rodzaju uszkodzeń poporodowych. Ginekologia estetyczna jest też cennym wsparciem wtedy, gdy chce się zahamować procesy starzeniowe organizmu.

Szpital Medfemina

Specjalistyczną opiekę i dostęp do nowoczesnych usług medycznych gwarantuje szpital Medfemina. Jeśli chcecie poznać całą ofertę sprawdźcie – szpital.medfemina.pl.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

netrza.pl -meble.pl https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/