wtorek, 21 maja, 2024

Światowa Organizacja Zdrowia zaleca, aby codziennie spożywać co najmniej pięć porcji warzyw i owoców – najlepiej jeśli są to surowe, nieprzetworzone termicznie i niekonserwowane chemią produkty lub wyciśnięte z nich soki.

Aby ułatwić sobie życie, a przy tym postępować zgodnie z zaleceniami naukowców, warto sięgać po mające wszelkie walory zdrowej żywności przetwory firmy Vitapol z Podkowy Leśnej.

Trzydzieści lat na złoty medal!

W marcu 2019 roku rodzinna firma Vitapol świętowała trzydziestolecie działalności i obecności na polskim rynku producentów żywności. Wysoką jakość i niezwykły smak produktów wielokrotnie potwierdzana była nagrodami i certyfikatami. Od lat Vitapol bierze udział w programie „Rzetelna Firma ” i jest dumnym posiadaczem marki CWB – Certyfikatu Wiarygodności Biznesowej.

Prezentem na rocznicę jest złoty medal przyznany Vitapolowi na targach żywności WFP w 2019 roku. Wyróżnienie firmy za sos pomidorowy Kabul jest nie tylko świadectwem wyjątkowego smaku i jakości tego jednego produktu – to nagroda dla właścicieli i pracowników za ich kreatywność, poświęcenie, zaangażowanie. O wszystkich nagrodach i certyfikatach Vitapolu można więcej dowiedzieć się z oficjalnej strony www pod adresem https://vitapol.net/pl/.

Malinowy król soków i syropów

Budyń lub kasza manna z dodatkiem syropu malinowego, to proste i smaczne desery, czy przekąski dla maluchów – niejadków. Aromat herbaty pachnącej malinami pitej w zimowy wieczór, to niezapomniane chwile w kolorze i smaku tego niepozornego, popularnego owocu.

Malina, poza wybitnym smakiem, jest źródłem wyjątkowo dużej ilości witamin, minerałów, błonnika oraz polifenoli, karotenoidów i tokofenoli a przede wszystkim naturalnego kwasu salicylowego, który w tabletkach wszyscy znają i jako aspirynę. Szerokie zastosowanie w kuchni oraz lecznicze właściwości maliny czynią z niej niekwestionowanego lidera wśród przetworów Vitapolu. Syrop malinowy produkowany w tej przetwórni od lat jest uznawany na rynku za jeden z najlepszych produktów w swojej klasie.

Smaki z różnych owoców łączcie się!

W Vitapolu maliny łączy się w kompozycje z innymi, również bardzo zdrowymi dodatkami. Malina z jabłkiem, lipą, kwiatem czarnego bzu to niezwykle udane eksperymenty smakowe. W zakładce z przepisami kulinarnymi na stronie https://vitapol.net/pl/ wśród wielu niesztampowych, bardzo oryginalnych receptur na dania znajduje się przepis na puszystą galaretkę z maślanki z dodatkiem syropu malinowo – jabłkowego. Prosty w przygotowaniu, na wskroś naturalny i zdrowy a przy tym smaczny deser pozwoli zabłysnąć talentem kulinarnym każdej pani domu przed rodziną czy gośćmi.

Syrop malinowy oraz inne powstałe z połączenia malin z innymi dodatkami, to tylko część oferty w zakresie soków i syropów. Poziomki, jarzębina, aronia, żurawina, truskawki – smaki lata zamknięte w butelkach dla każdego! A jeśli ktoś szuka czegoś zupełnie szalonego, to Vitapol poleca swój syrop piernikowy – nieziemsko smaczny i wyjątkowo oryginalny smak korzennej słodkości.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://gazetastonoga.pl/kuchnia-w-stylu-loft-modny-i-funkcjonalny-wybor/ zobacz wiecej https://aavamobile.pl/klucz-do-eleganckiego-wnetrza-ekskluzywne-meble-loftowe/