piątek, 14 czerwca, 2024

Firma transportowo – usługowa najczęściej składa się z ogromnej ilości samochodów ciężarowych, które każdego dnia wyjeżdżają na drogę. Niestety każdy z nich podczas trasy jest niejako narażony na spore ryzyko, które wynika z codziennej podróży, ale także warunków atmosferycznych. Dlatego korzystne ubezpieczenie flot samochodów ciężarowych właśnie od takich wypadków jest niezwykle cenione. Co zawiera w sobie ubezpieczenie całej floty pojazdów ciężarowych.

Ubezpieczenie całej floty firmowych pojazdów

 

Żeby ubezpieczyć całą flotę samochodów ciężarowych trzeba najczęściej posiadać minimum 6 pojazdów. Wtedy można zdecydować się na ubezpieczenie grupowe, które jest w takich sytuacjach bardzo wygodne. Wystarczy jeden papier aby ubezpieczenie dotyczyło wielu samochodów na raz. Dzięki temu przedsiębiorca minimalizuje ilość umów co jest dla niego po prostu wygodne. Musi pamiętać o opłacaniu mniejszej ilości rachunków, które często są rozłożone w czasie. Wtedy łatwo o czymś zapomnieć dlatego ubezpieczenie flotowe jest tak dobre.

W skład ubezpieczenia flotowego może wchodzić rozmaity pakiet ubezpieczeń. Bardzo często ubezpieczenie flotowe obejmuje również pracowników i ich rodziny. Dzięki temu może ono w sposób kompleksowy działać na wielu frontach. Jeżeli chodzi o samochody to oczywiście dostępny jest pakiet ubezpieczenia OC, AC ale również opcja Truck Assistance. Dzięki niej będąc daleko od domu samochód może w bardzo szybki sposób zostać przetransportowany w dowolne miejsce – w przypadku stłuczki bądź awarii. Ogólnie mówiąc prościej opcja Truck Assistance umożliwia holowanie uszkodzonego pojazdu do domu bądź mechanika, który zajmie się problemem i naprawi dany samochód.

Podsumowanie

 

Jak widać samochody ciężarowe i ich ubezpieczenia mogą być o wiele bardziej ułatwione. Wszystko przez korzystne ubezpieczenie flot w całościowym pakiecie, który uwielbiany jest przez szerokie grono odbiorców. To wszystko zapewnia bardzo kompleksowe podejście do tematu jakim jest pomoc w najbardziej podbramkowych sytuacjach na drodze.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/ https://autobezpieczniki.pl/wplyw-historii-ubezpieczeniowej-na-przyszle-skladki-co-warto-wiedziec/ live url