niedziela, 25 lutego, 2024

Bezpieczne poruszanie się po drogach to coś więcej, niż tylko prawo jazdy kategorii B i związane z tym kompetencje odnośnie tego, który pedał hamuje, a który pedał przyspiesza pojazd. Automobilklub Polski stara się w czasie prowadzonych kursów oferować przede wszystkim wiedzę odnośnie tego, jak w sposób mądry i bezpieczny uczestniczyć w ruchu drogowym.

Uczestnictwo w ruchu drogowym

Jazda po drogach to jedno, a uczestniczenie w ruchu drogowym to zupełnie inna kwestia i tylko na pierwszy rzut oka może się wydawać, że rozmawiamy tutaj o synonimach. W czasie kursu na prawo jazy bardzo ważne jest, by przekazać kursantowi różnice pomiędzy tymi dwiema kwestiami, ponieważ to właśnie tutaj ukryty jest sekret jazdy bezpiecznej. Trzeba zrozumieć, ze samochód to przede wszystkim narzędzie, z którego korzystamy i z którego korzystają także inni. Kluczem jest tutaj człowiek i na drogach odbywa się swoisty taniec oraz komunikacja pomiędzy wszystkimi uczestnikami. Odpowiednie dołączenie do tego mechanizmu zagwarantuje nam bezpieczeństwo.

SZKOŁA PRAWA JAZDY W WARSZAWIE

Chcesz zapisać się do profesjonalnej szkoły jazdy z wysoką zdawalnością?  Wybierz ofertę szkoły AutomobilKlub Polski –  www.automobilklubpolski.pl. Oferujemy kursy prawa jazdy kategorii  A1, A, B, BE, C, CE i D.

Tags: ,

Related Article