wtorek, 21 maja, 2024

Szukając idealnego miejsca na wakacyjny wypoczynek coraz częściej wybieramy… własne ogrody oraz tarasy. Przydomowa przestrzeń wygrywa z długimi i kosztownymi wyjazdami i pozwala na relaks blisko natury. Niewiele trzeba, aby zwykły taras czy ogród zamienić w wyjątkowe miejsce do relaksu. Jakie rozwiązania warto wykorzystać? Gdzie się inspirować?

Piękny ogród na wyciągnięcie ręki

Liczne inspiracje na miejsce wypoczynkowe w ogrodzie zaproponują nam sami producenci. Wykorzystując doświadczenie projektantów oraz własne produkty tworzą interesujące aranżacje, które bez trudu wykorzystamy w naszych ogrodach czy na tarasach. To spore ułatwienie, szczególnie dla osób, które nie mają czasu czy zdolności dekoratorskich. Dodatkowo korzystając z produktów pochodzących od topowych dostawców możemy mieć pewność, że wykorzystujemy meble i dodatki wysokiej jakości.

Znajdź parasol dopasowany do swoich potrzeb

Solidne parasole ogrodowe są tymi, które są najczęściej poszukiwane. Decydując się na parasol chcemy, aby był on przede wszystkim trwały i odporny na uszkodzenia. Nie mniej ważny jest dla nas design – dzisiaj producenci proponują nam nowoczesne wzornictwo oraz stonowane kolory, które doskonale sprawdzą się w każdej aranżacji.

Trwałe i odporne tkaniny

Parasole ogrodowe odznaczają się wysoką odpornością na uszkodzenia. Jest to efektem stosowania takich tworzyw jak antykorozyjne aluminium czy też tkaniny poliestrowe. Dzięki pokryciu tkaniny poliestrowej czaszy warstwą poliuretanu tworzywo staje się wodoodporne, zabezpieczone przed silnym promieniowaniem słonecznym, wnikaniem kurzu.

Wśród nowoczesnych modeli parasoli warto wymienić te, które posiadają zintegrowane oświetlenie. To spore ułatwienie dla osób, które z ogrodu czy tarasu chcą korzystać również wieczorami.

 

Tags: ,

Related Article

https://gayer.com.pl/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje-z-nuta-industrialna/ https://andrzejurbanowicz.pl/odkryj-magie-loftu-ekskluzywne-meble-loftowe-i-ich-tajemnice/ zobacz