piątek, 19 kwietnia, 2024

Od wielu lat na rynku można spotkać takie produkty, jak wózki 3 w jednym. Są to wózki, w których skład wchodzi stelaż, gondola, spacerówka i fotelik samochodowy/nosidełko. Wszystko to zamienne części i w razie potrzeby można je na ten jeden stelaż wymiennie montować. Brzmi interesująco, ale czy warto się zdecydować?

 

Wózki 3 w jednym i ich plus

 

Takie wózki mają naprawdę wiele plusów, które można zauważyć już na etapie interesowania się tym produktem. Przede wszystkim w jednej cenie posiada się aż 3 funkcje, które są niezwykle potrzebne. Jeden stelaż pasuje aż do trzech możliwości i z takiego wózka można korzystać aż do momentu dopóki dziecko nie zacznie samo chodzić i do momentu, aż nie zrezygnuje z wózka całkowicie. Są to też wózki w dobrych cenach i zakup bardziej się opłaca, niż wszystko kupować osobno. Taki wózek jest bardzo dobry jakościowo i spokojnie można zachować, aby korzystało z niego kolejne dziecko.

 

Czy są jakieś wady?

 

Jeśli chodzi o wózki 3 w jednym, to wady każdy zauważa w poszczególnych modelach na etapie korzystania z wózka, ale tak przecież jest z każdym produktem. Jednak jedną wadą, jaką może potwierdzić wielu rodziców jest to, że wózek spacerowy w tej opcji jest dość duży i czasami ciężko zabrać go ze sobą wszędzie, bo i zajmuje dużo miejsca i jest ciężka, więc na szybkie i krótkie wyjazdy się nie sprawdzi.

 

Ceny takich wózków

 

Wózki 3 w jednym można powiedzieć, że cenowo zaczynają się gdzieś od 800 złotych i jakość wózków w takiej cenie jest już w porządku. Z kolei, jeśli chodzi o tą górną granicę cenową, to jednej ceny nie można określić, ponieważ są to już wózki po kilka, a nawet po kilkanaście tysięcy złotych i zawsze może znaleźć się jakiś model wózka, który to przebije.

 

 

Tags: ,

Related Article

No Related Article

ndo.pl https://gayer.com.pl/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje-z-nuta-industrialna/ zobacz wiecje