piątek, 19 kwietnia, 2024

Każda osoba odliczająca dni do zbliżającego się wielkimi krokami urlopu szczegółowo planuje wyjazd – kompletuje sprzęt, akcesoria i garderobę, rezerwuje noclegi, organizuje atrakcje, które  jeszcze bardziej uprzyjemnią pobyt w malowniczym, rajskim zakątku. Planując urlop na własną rękę, nie powinniśmy zapominać o jeszcze jednym, niezbędnym etapie przygotowań – wykupieniu ubezpieczenia.

Zainwestuj w pewność i komfort

Niezależnie od tego, czy wyjeżdżasz na trekking po wysokich górach czy planujesz jedynie wylegiwanie się na plaży na innej półkuli, powinieneś wykupić ubezpieczenie. Niestety, życie pisze różne scenariusze i nieprzewidziane wypadki mogą nam się przytrafić w najmniej sprzyjających okolicznościach. Rachunek za leczenie w zagranicznym szpitalu albo konieczność przedostania się do kraju w przyspieszonym tempie mogą generować olbrzymie koszty. Prostym sposobem na zapewnienie sobie bezpieczeństwa podczas pobytu poza krajem jest wykupienie polisy obowiązującej w okresie wyjazdu. Niedroga polisa pokryje ewentualne koszty leczenia (leczenie ambulatoryjne, hospitalizację, a nawet leki), zapewni zwrot kosztów, jakie spowoduje kradzież bagażu czy holowanie zepsutego samochodu. Zakres działania ubezpieczenia i kwota uzależniona jest od oferty konkretnego towarzystwa.

Jak znaleźć najkorzystniejszą ofertę?

Ubezpieczenie podróżne nie jest drogie, jednak cena poszczególnych polis może się znacznie od siebie różnić. Jak spośród ogromu ofert wybrać tę najlepszą? Wystarczy skorzystać z internetowej porównywarki. Na stronie mfind.pl znajdziesz oferty dziesiątek towarzystw ubezpieczeniowych, spośród których system wybierze optymalny wariant. Co ważne, wybraną polisę będziesz mógł zakupić od razu online, bez żadnych dodatkowych opłat lub prowizji.

Tags: ,

Related Article

zobacz wiecje https://wadowiceonline.pl/sponsorowane/26531-dlaczego-musimy-miec-ubezpieczenie-samochodu zobacz