poniedziałek, 11 grudnia, 2023

Nie każda firma dysponuje odpowiednio wyposażonym miejscem, w którym jej przedstawiciele mogliby się spotkać w celu przeprowadzenia kursu dla pracowników czy odbyć spotkanie z kontrahentami. Automobilklub Polski wychodzi naprzeciw wszystkim firmą z takim problemem oferując sale do wynajęcia.

Osoby odpowiadające za organizację szkoleń w stolicy doskonale zdają sobie sprawę z tego, że sale, w których mają się odbyć różnego rodzaju szkolenia, muszą być rezerwowane ze sporym wyprzedzeniem. Na rynku w stolicy nie brakuje firm, które proponują wynajem takiego właśnie pomieszczenia, a utrzymywanie stałego kontaktu z taką firmą daje nam pewność, że znalezienie idealnej sali z dogodnym terminem nie będzie stanowić problemu. Automobilklub Polski cieszy się dużym uznaniem jako podmiot wynajmujący salę szkoleniowe/konferencyjne. Sale szkoleniowe w Warszawie, które oferuje AutomobilKlub Polski, są nowoczesne w pełni wyposażone i dostosowane do potrzeb klienta, a mianowicie wygodne meble, odpowiednie nagłośnienie, rzutniki multimedialne oraz tablice to wszystko zawierają sale w AutomobilKlub Polski.

AutomobilKlub Polski oferuje nowoczesne, klimatyzowane sale szkoleniowe o powierzchni 20 – 250 m2, które mogą pomieścić od 10 do 200 osób. Sprawdźcie naszą ofertę–www.automobilklubpolski.pl

Tags:

Related Article