piątek, 14 czerwca, 2024

Klasycznym, bardzo popularnym rozwiązaniem stosowanym jako okładzina ścian i podłóg w łazienka są płytki ceramiczne. Jako płytki łazienkowe doskonale sprawdza się gres.
Bogaty wybór kolorów to tylko jedna z zalet płytek gresowych. Ich zaletą jest także to, że można je bardzo łatwo utrzymać w czystości. W zależności od tego w jakim kolorze wybierzemy płytki, możemy optycznie powiększyć małą łazienkę lub pomniejszyć dużą. Płytki gresowe na podłogę, które utrzymane są w naturalnych barwach dają ogromne możliwości aranżacji łazienki -wybranie mebli i dodatków do tych płytek jest bardzo proste. Wzornictwo płytek gresowych jest coraz bardziej interesujące. Dostępne są płytki, które mają różnorodną fakturę. Bardzo modne są też płytki w dużych rozmiarach. W kolekcjach pojawiają się płytki, które imitują deski czy różne gatunki kamienia naturalnego. Cechą charakterystyczną gresu jest duża odporność na uszkodzenia mechaniczne oraz mała nasiąkliwość. Płytki można zestawiać ze sobą na różne sposoby.

Bogata oferta płytek

Galeria Wnętrz Mera oferuje bogatą oraz zróżnicowaną ofertę płytek łazienkowych ściennych oraz podłogowych. Niezawodna jakość oraz wyjątkowe wzornictwo to główne cechy naszych produktów. Sprawdźcie naszą ofertę – płytki do łazienki.

Tags: ,

Related Article

https://goldavocado.pl/ogrzewanie-tarasowe-gazowe-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdej-przestrzeni/ https://e-szczawnica.org/ogrzewacz-gazowy-na-taras-cieplo-gdziekolwiek-jestes/ https://www.travelin.pl/news/ubezpieczenie-assistance-na-wakacje-samochodem-o-czym-pamietac