wtorek, 21 maja, 2024

Szukasz pomysłów na odnowienie wnętrzarskiej aranżacji? Chcesz, żeby Twoje wnętrza nabrały wyrazu? Żeby stały się nieco przytulniejsze, a przy tym nowoczesne i niezwykłe? Regały drewniane to meble, które przekształcą każde wnętrze w kierunku tego, co urocze, intrygujące, przywodzące na myśl samą naturę. To przedmioty z duszą. Przechowujące wspomnienia o przeszłości i bliskości ze światem natury. Jednocześnie regały drewniane to bardzo często popisowe realizacje w duchu postmodernizmu. Oto przykłady takich właśnie mebli, które nas w pełni zauroczą i zaciekawią. Zwłaszcza gdy stworzymy w nich atrakcyjne kompozycje.

Oryginalność regałów drewnianych

Regały drewniane kojarzą się z klasyką. Z prostymi i wdzięcznymi meblami w rustykalnym stylu. Nowoczesne wzornictwo jednak poddaje te tradycyjne meble interesującej interpretacji. Projekty regałów drewnianych niejednokrotnie zdumiewają. Przykładem takiego interesującego mebla jest regał z drewna w kształcie namiotu. Fantastyczny do salonu, który przejęły dzieci. Ale nie tylko. W regale namiocie świetnie wyglądać będzie domowa biblioteczka czy kolekcja rodzinnych fotografii.

Na stronie notodo.pl znajduje się wiele ciekawych regałów drewnianych. Takich jak regał w kształcie łodzi. Czyż nie stanie się on dominantą aranżacyjną każdego wnętrza? Tego mebla po prostu nie sposób nie zauważyć. Przywodzi na myśl wakacyjne, nadmorskie klimaty. Jest rodzajem gry. Wnosi efekt zaskoczenia, tak ceniony we współczesnych aranżacjach wnętrzarskich opartych na sztuce współczesnej i jej wielowymiarowości.

Klasyka regałów drewnianych

Jeśli zaś cenimy klasyczne rozwiązania estetyczne, to z całą pewnością uwiedzie nas prezentacja prowansalskich, białych regałów drewnianych. Uroczych, romantycznych, doskonałych do salonu czy do stylowej kuchni. Podobnie oczarują nas dystyngowane witryny w angielskim stylu, które perfekcyjnie urządzą gabinet, salon, przedpokój, sypialnię, czytelnię.

Tags: , ,

Related Article

live url https://abweb.com.pl/w-poszukiwaniu-idealnego-wnetrza-meble-loftowe-jako-mistrz-przestrzeni/ https://beesafe.pl/porady/sportowe-auta-do-20-tys/