wtorek, 21 maja, 2024

Marzysz o tarasie rustykalnym? Takim, który zachwyci od pierwszego wejrzenia. Takim, w którym wręcz można się zakochać o każdej porze roku, bo zawsze prezentować będzie się magicznie. Takim, na którym też można się zakochać, bo w takim miejscu wszystko się udaje. Romantyczna kolacja we dwoje, miłosne wyznania przy lampce wina albo po prostu spokojna rozmowa po latach, kiedy na nowo trzeba dotrzeć do siebie nawzajem. Rustykalne klimaty sprzyjają wyciszeniu i zamarzeniu. Refleksji i nostalgii. Warto je przywoływać w najbliższym otoczeniu.

Meble na taras rustykalny

Na stornie gardenspace.pl znajdziemy wiele interesujących propozycji do ogrodu. Także na taras rustykalny, który dzięki meblom z technorattanu w kolorze brązowym zaprezentuje się uroczo, ale też nowocześnie. Stylowe, utrzymane w klasycznej formie, zestawy technorattanowe pomogą wyczarować taras rustykalny we współczesnej odsłonie. Zaś meble rattanowe to po prostu rzeczy stworzone z myślą o takich aranżacjach, które eksponują walor naturalności i fantazji.

Donice ogrodowe rattanowe

Donice ogrodowe rattanowe to przedmioty, których nie może zabraknąć na rustykalnym tarasie. Romantyczne, białe petunie na przykład wyglądać w nich będą olśniewająco, a zarazem lekko i niepretensjonalnie. W ten sposób wprowadzimy czar w stylu retro na taras, który odsyłać ma do urody minionych światów, kiedy to wszystko było elementarne, doznaniowe, nieskomplikowane. Rattanowe przedmioty takiego ducha właśnie przechowują. Odsyłają do najlepszych wzorów z przeszłości i jednocześnie mają w sobie pierwiastek nowoczesności.

Skrzynie drewniane

Na rustykalnym tarasie muszą pojawić się odwołania do folkloru. Do tego bogactwa treści ludowej, pełnej imaginacji i koloru. Drewniane skrzynie, w których pomieścimy wszelkie różności, to idealne meble do umieszczenia tam (na przykład własnoręcznie namalowanych) motywów roślinnych zaczerpniętych ze sztuki ludowej.

Tags: , , ,

Related Article

Taboret industrialny stołek w stylu loft https://gayer.com.pl/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje-z-nuta-industrialna/ https://beesafe.pl/porady/samochod-bez-prawa-jazdy/