piątek, 19 kwietnia, 2024

Planując przyjęcia pełne gości i naszych bliskich warto zadbać nie tylko o jakość podawanych potraw, ale również o to, aby stół biesiadny prezentował się bez zarzutu. Poza wyjątkowymi daniami i zastawą stołową wybierzmy komplet sztućców, który dodatkowo podniesie estetykę wspólnych posiłków. Jakie sztućce proponują nam topowi producenci i projektanci? Na co zwracać uwagę podczas wybierania konkretnej kolekcji?

Funkcjonalny komplet sztućców na każdy stół

Decydując się na zmiany na naszym domowym stole wybierzmy komplet sztućców, który zachwyci nie tylko wspaniałym wyglądem, ale i trwałością. Wśród najchętniej wykorzystywanych materiałów wymienia się dzisiaj stal nierdzewną 18/10. Ten rodzaj tworzywa nie odkształca się, nie jest podatny na działanie wilgoci i korozję, dodatkowo możemy bez trudu i obaw takie sztućce czyścić w zmywarkach domowych. Sztućce ze stali nierdzewnej są odpowiednio profilowane i wyważone, aby codzienne spożywanie posiłków przebiegało w sposób wygodny.

Jakie sztućce proponują nam najwięksi producenci? W sklepach takich jak gerlach.pl znajdziemy zarówno komplety inspirowane klasycznymi wzorcami, jak i sztućce idealnie wpisujące się w najnowsze trendy. Warto zwrócić uwagę na zdobienia – wykorzystywane są motywy florystyczne, ornamenty, ale również eleganckie frezy, które wpisują się w stylistykę skandynawską czy minimalistyczną.

Nowoczesny komplet sztućców, który odmieni każdy posiłek

Poza klasycznymi zestawami sztućców, składających się z 24, 48 czy 58 elementów producenci proponują nam również komplet sztućców na specjalne okazje oraz zestawy dedykowane dzieciom. Szczególnie te ostatnie są bardzo ciekawe – są one nieco mniejsze, aby idealnie leżały w małych rączkach. Uwagę przyciągają postacie ze znanych bajek.

 

 

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://wadowiceonline.pl/sponsorowane/26531-dlaczego-musimy-miec-ubezpieczenie-samochodu avat-bahar.com https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/