wtorek, 21 maja, 2024

Oglądając programy w 2D i w 3D jesteśmy zachwyceni dokładnością wykonania i wspaniałymi wizualizacjami. Wiele osób uważa, że modelowanie w trzecim wymiarze jest ciężkie. Jak pokazuje praktyka – znajomość odpowiednich programów pomoże nam w pracy z takimi wizualizacjami.

 

Kurs Sketchup dla amatorów i profesjonalistów

 

Sketchup po raz pierwszy ukazał się na rynku w 2001 roku jako program komercyjny. Prawie dwudziestoletnia obecność na rynku sprawiła, że dzisiaj mamy do czynienia z programem służącym do modelowania, użytkowanym przez amatorów i profesjonalistów. Wielu uczniów w szkole średniej ma do czynienia ze Sketchup, dzięki czemu mogą tworzyć prezentacje 3D z efektami 2D. Kto nie ma szans na poznanie już tego programu w szkole średniej, ponieważ już dawno ma za sobą ten etap nauczania, to może wybrać kurs Sketchup, dzięki czemu pozna wszystkie tajniki modelowania i nie tylko.

 

Szkolenia z najlepszymi

Ten program dzisiaj to skomplikowana baza danych, która na dodatek pozwala na stworzenie Google 3D Warehouse, czyli galerii prac poszczególnych użytkowników. Poznanie w całości tego programu może zająć trochę czasu. Jeżeli ktoś nie miał do tej pory do czynienia z tym programem, to koniecznie powinien zapisać się na szkolenie podstawowe. Dzięki niemu będzie można poznać podstawy obsługi programu SketchUp, tworzenie grup i komponentów, itd. W następnej kolejności można wybrać szkolenie zaawansowane, które skupia się na wykorzystywanie wtyczek i tekstur, doskonalenie metod technik pracy i wiele innych.

 

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://beesafe.pl/porady/gdzie-jest-numer-karty-pojazdu/ https://emtec-group.com.pl/polaczenie-przeszlosci-z-przyszloscia-unikalnosc-mebli-loftowych/ Kwietnik kubik stalowy loft