piątek, 19 kwietnia, 2024

Matka Natura nie zawsze bywa sprawiedliwa. Kobiety zostały przez nią „obdarowane” mało atrakcyjnym prezentem w postaci cellulitu. Nieestetyczna skórka pomarańczowa może doskwierać nawet bardzo szczupłym osobom. Do jej powstawania przyczynia się nadwaga lub szybka utrata kilogramów, zła dieta, brak ruchu, zaburzenia układu krążenia i gospodarki hormonalnej. Jak skutecznie pozbyć się cellulitu?  Sprawdź!

Lipoliza iniekcyjna

Niechciany tłuszczyk w miejscach, które najtrudniej wyszczuplić? Cellulit na pośladkach? Podwójny podbródek negatywnie wpływający na wygląd twarzy? Wszystkich defektów sylwetki pomoże pozbyć Ci się lipoliza iniekcyjna. Rewolucyjny zabieg polega na wprowadzeniu wybrane miejsce aktywnego preparatu, które rozbija znajdujące się pod skórą komórki tłuszczowe na glicerol i kwasy tłuszczowe, które następnie są w naturalny sposób wydalane z organizmu. Lipoliza iniekcyjna  trwa zazwyczaj od 30 do 45 minut i wymaga odbycia wcześniejszej konsultacji lekarskiej.

Laserowe urządzenia do medycyny estetycznej przyjacielem każdej kobiety

Tajną bronią  walce o wymarzoną sylwetkę okazują się być również innowacyjne urządzenia do medycyny estetycznej emitujące laser. Specjalistyczna aparatura działająca miejscowo na wybrane partie redukuje objętość adipocytów (czyli wyrównuje skórę), niszczy komórki tłuszczowe, zwiększa sprężystość i elastyczność skóry, poprawia jej drenaż i usprawnia metabolizm. Tego typu zabiegi wykonywane w gabinecie medycyny estetycznej są bezpieczne i nie niosą ze sobą ryzyka powikłań. Kuracja cieszy się dużą popularnością ze względu na swoją skuteczność i długie utrzymywanie się efektów.

Tags: ,

Related Article

No Related Article

https://www.planowaniewesela.pl/artykuly/podroz-poslubna-samochodem-po-europie-o-czym-pamietac hesterbeergals.com https://www.radiowroclaw.pl/articles/view/139126/Jakie-auto-wybrac-by-nie-przeplacac-za-ubezpieczenie