wtorek, 21 maja, 2024

Szafka łazienkowa z lustrem coraz częściej pojawiająca się w naszych wnętrzach pozwala na ciekawe zaaranżowanie przestrzeni. Nie tylko sprawdza się w małych łazienkach, ale jest również wspaniałą inspiracją do dużych pomieszczeń łazienkowych.

Szafka łazienkowa z lustrem – głębokość

Zanim jednak pójdziemy na zakupy warto przeanalizować wielkość oraz głębokość takiego mebla, aby wybrać najlepszy, najbardziej optymalny model do łazienki. Szafka łazienkowa z lustrem o głębokości 15 cm sprawdzi się w przypadku małej łazienki. Jest ona jednak rzadko wybieranym modelem ze względu na małą pojemność. Model, który będzie miał 20cm głębokości świetnie odnajduje się w małych pomieszczeniach będąc bardzo częstym wyborem. Tylko 5 cm różnicy pozwala na zwiększenie ilości przedmiotów w niej przechowywanych. Z kolei szafka o głębokości 25 cm ogranicza ilość dostępnego miejsca nad umywalką. Dlatego jej zakup należy dokładnie przeanalizować. Szafka o głębokości 30cm jest bardzo rzadko wybieranym modelem. Nadaje się jedynie do powieszenia nad dużymi umywalkami. 

Rodzaj szafek

Po wybraniu odpowiedniej głębokości czas na wybór odpowiedniego rodzaju szafki. Wisząca szafka łazienkowa z lustrem z prostokątnym frontem ma najczęściej drzwiczki suwane. Z kolei szafka narożna idealnie sprawdza się w małych pomieszczeniach, gdzie liczy się każda dostępna powierzchnia – nawet narożnik. “Apteczne” szafki łazienkowe z lustrem są wyższe niż szersze. Na ogół mamy do czynienia tylko z jednymi drzwiami uchylnymi na zewnątrz. 

Tags: ,

Related Article

https://aavamobile.pl/klucz-do-eleganckiego-wnetrza-ekskluzywne-meble-loftowe/ https://infowiesci.com.pl/stolik-pomocniczy-do-kanapy-praktyczne-rozwiazanie-dla-kazdego-salonu/ https://e-szczawnica.org/nowoczesnosc-w-przedpokoju-inspiracje-i-aranzacje-dla-milosnikow-stylu-loft/