piątek, 19 kwietnia, 2024

Zabierasz się za organizację konferencji w Krakowie? Chcesz zaskoczyć swoich Gości oraz zapewnić im wygodny dojazd? Kraków oferuje wiele miejsc, lecz nie wszystkie mogą spełniać te wymagania. Przychodzimy więc z pomocą i prezentujemy dwa miejsca na Twoje doskonałe konferencje w Krakowie, mając na uwadze prestiż oraz bliskość do międzynarodowego portu lotniczego w Balicach.

 

Hotel Grand Ascot ****

Dogodne położenie zaledwie 600m od Rynku, 1,5km od Dworca Głównego oraz 12km od portu lotniczego Balice. Zaplecze konferencyjne hotelu oddaje do dyspozycji 4 sale konferencyjne: Copernicus, Newton, Einstein, Edison. Największa sala konferencyjna Copernicus przyjmie grupy 100osobowe. Wszystkie są nowocześnie wyposażone w sprzęt audiowizualny, a jednocześnie mają piękne, komfortowe wnętrza. Kuchnia restauracji Four zaskoczy wszystkich swoim niepowtarzalnym smakiem. W menu serwuje się dania kuchni polskiej oraz europejskich stolic. Do dyspozycji Gości jest także Lobby Bar z kawą, herbatą, deserami, alkoholami oraz muzyką w tle – idealne miejsce na wieczorny odpoczynek. Na terenie hotelu można znaleźć 63 pokoi, w tym 5 pokoi Premium i jeden apartament, co daje łącznie 130 miejsc noclegowych – dużo miejsca dla wszystkich Twoich dalekostronnych Gości. Grand Ascot daje dostęp do swojego centrum fitness i sauny, a także daje możliwość wypożyczenia rowerów. Sama lokalizacja zachęca Gości do zwiedzenia największej atrakcji miasta Kraków – Rynku Głównego. Poza tym zaledwie 1,5km dalej znajduje się Zamek Królewski na Wawelu, o którym także nie należy zapominać podczas spacerze po tym królewskim mieście.

Po resztę ciekawych ofert, możesz zajrzeć na naszą stronę internetową http://www.krakow.salekonferencyjne.pl/.

 

Metropolis Design Hotel

Lokalizacja obiektu sprawia, że bardzo szybko można znaleźć się, zarówno w samym sercu miasta Kraków, wśród  najpiękniejszych jego atrakcji – Zamek Królewski na Wawelu, Bulwary Wiślane, Kazimierz i Stare Miasto – a także dzieli go zaledwie 12km od lotniska w Balicach. Powierzchnia konferencyjna zajmuje w sumie 220m2. Przestrzeń można podzielić na 3 niezależne sale konferencyjne oraz foyer. Obsługa służy pomocą na każdym etapie organizacji spotkań. Największa sala konferencyjna nadaje się na konferencje o wielkości grup do 105 osób. Tutejsza restauracja to niebanalne smaki prostych dań – mieszanka zdrowia, świeżości i pyszności. Oprócz poważnych dań, hotel poleca skorzystać z oferty baru i zasmakować się w aromatycznej kawie i odprężającej herbacie po całym męczącym dniu. Metropolis Design dysponuje 120 miejscami noclegowymi, każde piętro zawiera pokoje w innym motywie kolorystycznym. Pokoje są nie tylko nowoczesne, ale i funkcjonalne i mają różne powierzchnie. W wolnym czasie największą atrakcją będzie oczywiście skorzystanie z dóbr rekreacyjnych, jakie proponuje miasto Kraków. Miasto Królów serdecznie zaprasza!

Prestiżowe i komfortowe sale konferencyjne w Krakowie czekają na Ciebie i Twoich Gości!

Tags: ,

Related Article

No Related Article

ingspacestudio.pl iemakessupper.com https://eltying.com.pl/dziedzictwo-przemyslowej-przeszlosci-meble-loftowe-w-nowoczesnym-wydaniu/