wtorek, 21 maja, 2024

Każda chwila spędzona na tarasie jest magiczna. Bliskość natury, słońca, możliwość przyglądania się zmieniającym się porom roku. Aranżując taras, zazwyczaj skupiamy się na meblach, rzadziej myśląc o funkcjonalnych dodatkach. Bez wątpienia takim dodatkiem jest nagrzewnica na taras. Czy warto kupić to urządzenie? Zdecydowanie tak!

Praktyczna nagrzewnica na taras – podnieś swój komfort!

Promienniki gazowe jeszcze do niedawna kojarzone były wyłącznie z ogródkami restauracyjnymi i kawiarnianymi. Takie promienniki pozwalały na zapewnienie gościom komfortu cieplnego pomimo niższych temperatur powietrza. Dzisiaj promienniki dostępne są również dla klientów indywidualnych, dzięki czemu nagrzewnica na taras może znaleźć się też w naszym ogrodzie czy na tarasie. Nagrzewnica na taras to urządzenie łatwe w obsłudze, bezpieczne i pozwalające na podniesienie komfortu cieplnego w miejscu wypoczynkowym. Jak działa?

Promienniki gazowe zasilane są butlami z gazem. Butle ukryte są wewnątrz konstrukcji, dzięki czemu urządzenie zachowuje estetyczny wygląd. Nagrzewnica na taras może emitować ciepło w promieniu do 5 metrów. Oznacza to, ze na całym tarasie odczuwalna będzie wyższa temperatura powietrza. Promiennik gazowy posiada pokrętło regulacji wysokości płomienia, dzięki czemu możliwe jest też regulowanie intensywności pracy urządzenia. O bezpieczeństwo zadba wyłącznik przechyłu.

Nagrzewnica na taras – idealna na późne lato!

Nagrzewnica na taras to z pewnością dobra inwestycja. Urządzenie to pozwoli na przedłużenie lata i możliwość rozkoszowania się chwilami blisko natury również wtedy, kiedy temperatura spada. Proste w obsłudze urządzenie jest zaprojektowane w taki sposób, by idealnie wpisywać się w nowoczesne przestrzenie.

 

Tags: ,

Related Article

zobacz https://gayer.com.pl/nowoczesny-przedpokoj-inspiracje-i-aranzacje-z-nuta-industrialna/ https://beesafe.pl/opinie/