niedziela, 25 lutego, 2024

Jednym z najlepszych produktów, zaraz obok kamienia naturalnego na tarasy, są płytki gresowe, które charakteryzują się wysoką odpornością. Są również bezpieczne, a dzięki ogromnemu wyborowi wzorów i kolorów można zastosować je praktycznie wszędzie. Idealnie natomiast taki gres sprawdzi się podczas wykańczania posadzki na tarasie.

Powodem odpadania płytek na tarasie jest cały czas zmieniająca się temperatura, ale także wysoka wilgotność powietrza. Te właśnie czynniki cały czas oddziałują na wszystkie materiały budowlane. Podobnie jest z płytkami. Jednak to nie one są jedynym problemem, a warstwa czepna, czyli klej, który stosujemy do montażu płytek. Stała, niewidoczna dla naszego oka praca płytki oraz kleju sprawia, że po pewnym czasie traci on swoje właściwości i zwyczajnie płytka może odchodzić. Dlatego istotnym elementem są płytki tarasowe, które będą posiadały odpowiednią grubość. Najlepiej sprawdzą się płytki tarasowe 2 cm. Grubość oraz waga sprawią, że płytka będzie mniej reagowała na wszelkie zmiany pogody, a jednocześnie będzie mniej pracowała.

Oferta Galerii Wnętrz Mera

Galeria Wnętrz Mera posiada w swojej szerokiej ofercie płytki tarasowe bardzo dobrej jakości, które idealnie sprawdzą się jako wykończenie nie tylko tarasów, ale także balkonów. Kafelki oraz płytki proponowane przez Galerię Wnętrz Mera są mrozoodporne oraz trwałe. Jeżeli jesteś zainteresowany, to sprawdź ofertę na stronie mera.eu.

Tags: , , ,

Related Article